18 Mayıs 2016

Hepsiburada.com Yanlış Adrese Giden Kargo ve Sorunun Çözülememesi.

12 Mayıs Perşembe günü Hepsiburada.com sitesinden almış olduğum ürün farklı bir kişi adına ve farklı bir adrese teslim edildi. Müşteri temsilcileriyle yaptığım görüşmelerde konuyla ilgilenileceği gerekirse ücretin iadesinin gerçekleştirileceği söylenmesine rağmen belirttiğim tarihten bu yana hiçbir ilerleme kaydedilemedi. Ücretin iadesi talebinde bulunmama ve konunun aciliyetini bildirmeme rağmen henüz hiçbir gelişme yok ve ilgilenildiği söylenerek bekletiliyorum.

Adem 29 Okunma

Cevaplar

  • Adem18 Mayıs 2016

    Talebimle ilgili kayıt 5 gündür bulunuyor ama hiçbir çözüm yok. İnsanların sinirleriyle oynamaktan başka bir şey yapmıyorsunuz.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi18 Mayıs 2016

    Sayın Adem A. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde RIW-509-36375 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön