Hepsiburada.com Yanlış Adrese Giden Kargo ve Sorunun Çözülememesi.

Adem A. |

12 Mayıs Perşembe günü Hepsiburada.com sitesinden almış olduğum ürün farklı bir kişi adına ve farklı bir adrese teslim edildi. Müşteri temsilcileriyle yaptığım görüşmelerde konuyla ilgilenileceği gerekirse ücretin iadesinin gerçekleştirileceği söylenmesine rağmen belirttiğim tarihten bu yana hiçbir ilerleme kaydedilemedi. Ücretin iadesi talebinde bulunmama ve konunun aciliyetini bildirmeme rağmen henüz hiçbir gelişme yok ve ilgilenildiği söylenerek bekletiliyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Adem A.
  18 Mayıs
  13:03

  Talebimle ilgili kayıt 5 gündür bulunuyor ama hiçbir çözüm yok. İnsanların sinirleriyle oynamaktan başka bir şey yapmıyorsunuz.

 • 18 Mayıs
  12:45

  Sayın Adem A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde RIW-509-36375 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri