18 Eylül 2013

Hepsiburada.com Yanıltılan Müşteri!

Daha önce satın alıp, üzerinde çizik olması nedeni ile iade ettiğim notebook, hepsiburada. com tarafından başka bir müşteriye satılmıştır. Müşteri her ne kadar kişisel bilgilerimi silerek ürünü iade ettiysem de bana pc'de yer alan bilgilerimi kullanarak ulaşmış ve windows aktivasyonunda e-mail adresim bulunduğu için kendisine yardımcı olmamı rica etmiş konu ile ilgili bir e-mail ile bunu bildirmiştir. Derhal bu durumu hepsiburada firmasına çağrı merkezi ve e-mail ile yolu ile bildirerek, bu durumun bir gerçek mi yoksa kendilerinden kaynaklanan bir ihmal mi olduğunu açıklamalarını istedim.
Aradan geçen 5 güne rağmen halen bir yanıt alabilmiş değilim.

Cem 47 Okunma

Cevaplar

  • Cem 21 Eylül 2013

    Firma sorumluluğunu kabul etmek yerine, alt yüklenicisini/tedarikçisini suçlamayı tercih etti, mağduriyetime dair çözüm üretilmedi. O yaptı ben yapmadım tarzı bir yaklaşım sergiledi, bir müşteri olarak ne çağrı merkezi ne de web sitesi üzerinden yaptığım bildirimlere geri dönüş olmadı, ancak konu sitenize taşınınca "derhal" yanıt buldu. Ama ne yazık ki çözüm bulamadı. İade sonrası süreçleri göz önüne alındığında, korkutucu bir "müşteri deneyimi" yaşadığımı söyleyebilirim. İade/değişim durumlarında özel bilgilerimin kullanıldığı ürünlerde bir kez daha firmaya değil kendi önlemlerime daha fazla önem vermem gerektiğinin farkına vardım. Konu halen çözümsüzdür, firma kendi iade iş akışlarında bir güncelleme yaptığını tarafıma iletmemiştir. Bu nedenle benzer bir durumda halen başka bir müşterinin mağduriyeti söz konusu olabilecektir.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sayın Cem G, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön