Hepsiburada.com Yanıltıcı Satış!

Öner A. |

Satın almış olduğum TP link kameranın tanıtıcı sayfasında kablosuz olarak tanıtılıyor fakat gelen ürün kablolu.
Firma bu kameranın kablosuz olanını satmamasına rağmen görsellerde hem kablolu hem kablosuz olanını kullanıyor. Siparişimi verdiğimde kablosuz olarak geleceğini beklememe rağmen kablolu gelince telefon açıyorum ve çok basit şekilde iade edin o zaman diyorlar. 04.09.2015 saat 23:00'te.
Yanıltıcı satış yapıyorlar insanları kandırıyorlar farklı görseller kullanıyorlar malı sattıktan sonrada iade edin oldu bitti tamam.

Etiketler :

Yanlış- Farklı Ürün

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Öner A.
  13 Ekim
  00:43

  Sadece yukarıda okuduklarınız başka hiçbir türlü sorun çözmek yok kalitesiz firma bu arada şikayet var da sadece bunları yayınlıyor müşteri memnun mu değil mi soran yok

 • Öner A.
  10 Eylül
  10:52

  Http://www.hepsiburada.com/tp-link-tl-sc3230-h-264-megapixel-gozlem-kamerasi-p-BD303890

  Bu link e tiklarsaniz hem kablolu hem kablosuz olan resimleri gorebilirsiniz hepsi burada firmasından bu davranışından dolayı asla bir daha alışveriş yapmayacağım çok kalitesiz bir firmaymis satmadiklari ürünün fotoğraflarıyla insanları yanıltiyorlar ve sadece basit bir mail ile bizde sorun yok deyip işin içinden cikiyorlar

 • 05 Eylül
  15:12

  Sayın Öner A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde RQZ-570-30793 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri