Hepsiburada.com Yanıltıcı Bilgi İle Satış Yapıyor!

Yiğit Ç. |

Hepsiburada.com'dan yapmış olduğum alışverişimde acil ihtiyacım olan bir ürünü 07.09.2016 tarihinde 2 saat içerisinde kargolanacaktır ibaresini gördüğümden dolayı almış bulunmaktayım. Şu an 08.09.2016 saat 17:00 itibari ile hala ürün kargoda gözükmemekte müşteri temsilcileriyle görüştüğümde verdikleri yanıt bir çocuğu kandırırcasına bayram nedeni ile yoğunuz yetiştirememişlerdir. Arkadaş madem beceremiyorsun mademki yetiştiremiyorsun neyine güvenip de alıcıyı yanıltan ve kandırmaya yönelik yapılmış olan bu hareketle 2 saat içerisinde kargoda olacaktır ibaresini koyuyorsun insan madem bu kadar çabuk gelecek diye sizi tercih ediyor acil işi olduğundan sonra muhatap bulup da işi hızlandıracak insan bulamıyorsun. Bu yaptığınız tüketiciyi yanıltmaktır.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Eylül
  13:18

  Sayın Yiğit Ç.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde QCA-695-99523 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri