11 Şubat 2014

Hepsiburada.com Vermediği Hizmetin Parasını Alıyor!

Bir süre önce Hepsiburada.com adresinden 19 Lt'lik cam damacana satın aldım. Aldığım ürün elime ulaştı ancak iyi paketlenmediği için paramparça olmuştu. Ben de ürünü geri iade ettim. Söz konusu site paramı iade ettiğine dair bir mesaj attı ancak kargo ücretini ödemediler.

Yani yaptıkları hatanın cezasını müşteriye kestiler. Eğer sorumlu kargocuysa neden kargo şirketinden kesilmedi de benden kesiliyor? Bu olaya bir açıklama istiyorum. Hepsiburada.com'un müdürüyle görüşmek istiyorum. Yaptıklarının hesabını sormak istiyorum.

Necati 153 Okunma

Cevaplar

  • Necati 12 Şubat 2014

    Hep aynı standart cevapları yazıy duruyorsunuz. Belki de emaillerimizi hiç okumuyorsunuz. Müşteriyle dalga mı geçiyorsunuz. Sizin ticari ahlakınız bu mu? Ayıptır insan biraz utanır.

  • Necati 12 Şubat 2014

    Ben de zaten kargo ücretinin geri ödenmesini talep ediyorum Ama sizin çözümünüz nedir? Hiç bir çözüm önermiyorsunuz.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sayın Necati Ç, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde MHO-413-95204 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön