Hepsiburada.com Verilen Ürün Siparişi!

Adem A. |

30 Eylül 2015 tarihinde vermiş olduğum ürün sipariş edilirken 3 iş günü işinde kargo verileceği belirtilmişti. Ancak yaptığımız itirazlar üzerine 20 Ekim'de ürünün kargoya verileceği belirtildi. Yani yaklaşık 20 gün sonra. Hepsiburada.com'dan sipariş verirken bu sürelerden bahsedilmemişti. Bu süreden bahsedilse ürünü sipariş etmezdim. Mağduriyetim hakkında ne yapmam gerekir.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Adem A.
  19 Ekim
  13:13

  10.09.2015 tarihinde sipariş verdiğim ürün bambaşka ve kalitesiz bir ürün olarak bugün teslim edildi. Bende hemen geri iade ettim. Yenisi ile değiştirilmesi için. Resmen müşteriyi aptal yerine koyuyorlar. Kesinlikle Hepsiburada.com alışveriş sitesi benim için bitmiştir. Müşteri memnuniyeti adına aldıkları tedbir göremedim.

 • Adem A.
  15 Ekim
  15:17

  Hepsiburada.com dan beklediğimiz hizmet kalitesi bu değil. Bundan sonra siparişlerimde daha dikkatli ve seçici olacağım.

 • 15 Ekim
  14:30

  Sayın Adem A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde YJL-110-23770 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri