Hepsiburada.com Verdiği Kargo Tarihine Uymadı.

Gökşen D. |

01.05.2016 tarihinde bulaşık makinesi aldım anneme anneler günü için 02.05.2016 tarihinde kargolanacak yazıyordu. Ödedim bekledim. Kimseden bilgi gelmedi kargo takibine baktım, bir yazı gecikme için özür dileriz. Aradım müşteri hizmetlerini, ilgili birime iletiyoruz dönüş yapacağız diyor. 02.05.2016 tarihinden bugüne her gün aradım, her gün dönecekler. Ne kimse döndü, ne ürün kargolandı. Anneme sürpriz yapacaktım. Hepsiburada.com sayenizde anneme hediye alamadım. Tutamayacağınız sözler vermeyin. Madem tedarik edemiyorsunuz bari zamanında bildirin de başımızın çaresine bakalım. Bangır bangır reklamlarınız dönüyor. Sonuç sıfır. Hizmet sıfır. Müşteri hizmetleri sıfır.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Mayıs
  12:13

  Sayın Gökşen D.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde NDS-307-39460 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri