21 Aralık 2013

Hepsiburada.com Verdiği İade Kodu Hatalıymış!

Aldığım 3 ürünü yanlış sipariş verdiğimi fark edip, paketlerini açmadan iade formu doldurarak Yurtiçi kargoya teslim ettim. Ancak firma yetkilileri sadece 1 paketi yollayıp diğer 2 paketi yollayamadıklarını bana 14 Aralık günü telefonla belirttiler. Bunun üzerine 1 hafta boyunca en az 4 defa hepsiburada.com çağrı merkezini aradım ve konu hakkında yeni kod verilmesi konusunda destek talep ettim.

Ancak çağrı merkezi operatörleri benim sorunumu çözmek yerine yurtiçi kargo şubesine konuyu yazdıklarını ve o kod ile yollayabileceklerini belirttiler. Son durumda, ne kargom gidiyor, ne yeni iade kodu alabiliyorum. Kargom iade edilmek üzere şubede bekliyor. Muhatap bulamıyorum.

Ugur 41 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi23 Aralık 2013

    Sayın Uğur İ, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön