Hepsiburada.com Verdiği Hediye Çekini Geri Aldı!

Yunus Emre Ş. |

Yaptığımız alışverişin içerisinde 39 TL'lik bir ürün almıştık. Üründeki sorundan dolayı ürünü iade ettik ve ürünün iadesi üzerine 19,32 TL para iadesi aldık. Aradaki fark ise, alışveriş sırasında kullandığımız hediye çekinin bu ürüne düşen tutarıymış. Yani hediye çeki veriyorsak iade ettiğiniz zaman hediye çekiniz yanar geri kalan para iade edilir.

Hediye çekiniz diğer almış olduğunuz ürünlere dağıtılmaz. Biz verdiğimiz hediye çekini geri alırız. Sanki cebinizden para mı çıktı o bir önceki alışverişinizin yüksek olmasından bizim size verdiğimiz hediye idi. Bu hediye çeki kaynar gider hiçbir hak talep edemezsiniz politikasından şikayetçiyim.

Etiketler :

Hediye Çeki / Kupon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yunus Emre Ş.
  12 Haziran
  09:28

  Aradaki fiyat farkı tarafıma hediye çeki olarak iade edilmiş. Hediye çekinin geçerlilik süresi 1 hafta. Son günü tesadüf eseri gördüm. Keşke reklamları vs.. vs gibi şeyleri SMS ile haber verebildikleri gibi bunlara da bu şekilde haber verebilseler. Son günü fark etmesem silinecekti hediye çeki.

 • 05 Haziran
  11:27

  Sayın Yunus Emre Ş.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde OAF-877-54114no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri