Hepsiburada.com ve Hediye Çekinin Akıbeti.

Gökhan G. |

Hepsiburada.com 150 TL alışverişe daha sonra kullanılmak üzere 100/50 hediye çeki vermekteydi. Bunun üzerine fiyatları diğer sitelerde daha uygun olmasına rağmen çek için alışveriş yaptım fakat çekin kullanım tarihi geldiği zaman hesabıma tanımlanmadı. Müşteri temsilcisi önce böyle bir kampanya yapmadık diye geçiştirdi, sonra da size başka türlü yardımcı olamayacağız diye konuyu kapatıp çeki vermediler. Dün bir alışverişin daha oldu siteden fakat daha buraya bulaşmam. Yaptığı kampanyadan bi haber müşteriyi yanıltma odaklı bir site istediği kadar kurumsal olduklarını söylesin büyüklüğüne zarar veriyor.

Etiketler :

Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan G.
  20 Eylül
  10:47

  Buraya yazmamın sebebi sizden hayır beklemek değil yaptıklarınızı Herkesin okuması adinadır.

 • 20 Eylül
  10:45

  Sayın Gökhan G.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde QKN-611-61889 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri