Hepsiburada.com Vaat Edilen Tarihten Geç ve Yanlış Ürün Gönderme!

Semih İ. |

14 Ocak Perşembe günü MSIGE62Apache2QL-619XTR o gün kargoya çıkması vaat edildiğinden siparişimi verdim. Siparişimi verdiğimin ertesi günü kargoya verildi. Dolayısıyla bana istediğim tarihte ulaşmadı.

Üstelik sorunun en büyüğü ise benim aldığım bilgisayar MSIGE62Apache2QL-619XTR ve 4.156,18 TL iken bana gelen bilgisayar MSIGE62Apache2QL-608XTR ve fiyatı ise 3.881,75 TL idi. FreeDos olan bu bilgisayara windows kurarken SSD olmadığını gördüğümde farklı model olduğunu fark ettim.

Aynı bilgisayarın SSD olmayanını göndermişler, beklediğim tarihten geç göndermeleri yetmiyor şimdi 1 hafta daha geri iade süreci olacak. Bir hafta boyunca boyunca aksayan işlerimden kim sorumlu olacak?

Etiketler :

Geç Teslimat Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Semih İ.
  20 Ocak
  16:18

  Aradan 5 gün geçti ve yanlış gönderdiğiniz bilgisayarı geri yolladığımda bana aldığım bilgisayarı yollamak yerine bedel iadesi yaptınız. Kaybolan benim 5 günüm oldu. Hepsiburada gibi büyük bir firmaya yakışmadı.

 • 18 Ocak
  09:41

  Sayın Semih İ.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde AHF-594-38628 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri