Hepsiburada.com Vaad Edilen Sürede Kargoya Verilmedi!

Recep S. |

03.10.2016 tarihinde öğleden önce Asus pa238q kodlu ürünü süper hızlı gönderide olduğu için Hepsiburada.com marka bilinirliğine ve kurumsallığına güvenerek sipariş ettik. Ürünü ticari amaçla kullanacağımız ve bize acilen teslim edilmesi gerektiğinden diğer sitelerde aynı ürün daha uygun fiyata da olmasına rağmen yine de Hepsiburada'ya tercih ettik. Ürün siparişimizin ikinci günü oldu hala kargoya verilecek.

Bu arada müşteri hizmetlerini arıyoruz sürekli mağduriyetimizi belirtelim diye fakat ciddiye alan da yok. Sakız çiğneyerek konuşan temsilciyle bile karşılaştık. Bakalım bekliyoruz ürünü kargoya verirlerse biz de işimizi göreceğiz. Kesinlikle ve kesinlikle Hepsiburada.com'dan son alışverişimdir.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Recep S.
  06 Ekim
  16:51

  Bugün 4. gün. Ve sonunda tenezzül edip ürünü kargoya verebildiler. Çok teşekkürler büyük ve kurumsal aynı zamanda sözünü tutan ve işini layıkıyla yapan Hepsiburada.com. Gerçekten çok başarılı bir süper hızlı gönderi sisteminiz var, depo birimi ve tüm birimlerinizdeki personel canavar maşallah...

 • 05 Ekim
  09:03

  Sayın Recep S.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde KWW-895-93339 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Recep S.
  05 Ekim
  08:16

  Bugün 3. gün ürün hala kargoya verilemedi. Süper Hızlı kandırmaca!

 • Recep S.
  04 Ekim
  14:09

  Hala hiçbir gelişme yok...