24 Ağustos 2013

Hepsiburada.com Üyelik İşlemleri!

Amway üzerinden girerek Hepsiburada. com'dan ürün satın aldım. Ertesi günden itibaren hesabıma her zamanki şifremle giremedim. Defalarca denedim fakat olmadı. Şifre yenilemeyi denediğimde "Amway serbest girişimcileri bu işlemi yapamaz"mesajıyla karşılaştım. Amway üzerinden denedim, yine olmadı.

Dört gün boyunca sürekli aradım, yazdım fakat yardım alamadım! Sorunun bir yazılım hatası olduğu çok açık fakat onlar bana sürekli aynı cevabı yazmaktan hiç rahatsızlık duymadılar. Bana vaad edilen 50TL'lik çek ve hesabımda mevcut 10TL'lik hediye çeklerimle birlikte birikmiş puanlarım var. 4 gündür Müşteri hizmetlerinden tüm taleplerime karşılık "Böyle bir işlem yapılamamaktadır" cevabı alıyorum.

Hülya 173 Okunma

Cevaplar

  • Hülya27 Ağustos 2013

    Konuyla ilgili bana daha öncekilerden farklı bir cevap verilmemiştir. Bu durumda detaylı inceleme yapılmadığı çok açıktır! Ancak, benim buna karşılık olarak yazdığım ve olayı en ince ayrıntısına kadar anlattığım son cevabımdan sonra en azından detaylı inceleme başlatıldığına dair bir haber almam mümkün olmuştur. Bu arada, sorunum hala çözülebilmiş değildir. Yapılabilecek en kolay işlem üyeliğimin iptal edilip, tüm haklarımın açacağım yeni üyeliğe aktarılmasıdır. Bu kadar basit bir çözüm, hepsiburada.com yönetimi tarafından neden bu kadar imkansız görülüyor anlayabilmiş değilim.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Sayın Hülya Serhatlı K, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön