Hepsiburada.com Üyelik İptalini Yapamıyorum.

Bahtiyar M. |

Saygın bir firmanın internet sitesi üzerinden üyelik işlemi yapılabilmesine rağmen; ne yazık ki üyelik iptal işlemi ile ilgili olarak ne bir seçenek, ne de gönderilen mesajlara cevap verecek yetkili bulmak mümkün. Çünkü bize sorun linklerinde böyle bir seçenek yok. Oysa ki kendilerinden çok basit bir şey istemiştim. İsteğim üyeliğimin iptali vede sistemlerinde yer alan bilgilerimin silinmesinden ibaretti.

Etiketler :

Üyelik İşlemleri Web İçerik

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bahtiyar M.
  21 Nisan
  21:15

  Aradan 5 ay geçmeden silinmiş olan bilgilerime rağmen sitenizden mesaj almaktayım... Ben sizi unutmuş olmama rağmen sizler bizleri unutmak istemiyorsunuz. Müşteri memnuniyeti olarak adlandırılan hususu yine unutmuşsunuz!

 • 24 Kasım
  10:55

  Sayın Bahtiyar M.

  Üyeliniz iptal edilmiştir.

  Saygılarımızla

 • Bahtiyar M.
  23 Kasım
  19:43

  Hala çözüm sağlanmış değil.Üyesi olmadığım halde (22/11/2014 sona ermişti) hala reklam mesajları almaktayım.

 • Bahtiyar M.
  23 Kasım
  19:38

  WTB-977-26154 kaydıma istinaden 22/11/2014 itibarı ile üyelik işlemim sonlandırılmasına rağmen sistemdeki bilgilerimin hala var olduğunu görmekte ve e-maillerinizi almaktayım. İsteğimi yukarıda açıkça belirtmiş olup; bu istek üyeliğimin iptali vede sisteminizde yer alan bilgilerimin silinmesinden ibaretti. Sistemdeki bilgilerim silinmiş ise neden hala sizlerden mesaj almaktayım? Saygılarımla.

 • 22 Kasım
  14:57

  Sayın Bahtiyar M.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde WTB-977-26154 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri