10 Temmuz 2015

Hepsiburada.com Üyelik Hesabım Çalındı.

Bugün saat 11:00'de hesabımın şifresinin değiştirildiğine istinaden mail geldi. Hesabıma giriş yapamadım ve hemen müşteri hizmetlerini aradım. Karşımdaki yetkili bugün verilmiş olan siparişlerim olduğunu söyledi. Bu Siparişlerin iznim dışında olduğunu derhal iptal edilmesini talep ettim. Size geri dönüş sağlanacak dedi ve telefonu kapattık. Tekrar hesabıma giriş yaptım. Siparişleri iptal etmek istedim fakat başarılı olamadım. Şu anda 1 saat oldu firma tarafından hala geri dönüş olmadı. Okuduğum şikayetlerden anladığım kadarıyla bu sadece benim başıma gelen bir durum da değil. Hepsiburada.com sitesi güvenlik açıkları oldukça çok olan bir site bundan sonra alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

İlker 424 Okunma

Cevaplar

  • İlker13 Temmuz 2015

    Gelen Cevap; Değerli Müşterimiz, şikayet var üzerinden iletmiş olduğunuz talebiniz üzerine size ulaşmaktayız. Öncelikle hesabınızın bilginiz dışında kullanımı için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Hesabınız üçüncü şahıslar tarafından ele geçirilmiştir. Bu nedenle ilgili üyeliğinizin güvenlik nedeniyle kullanıma kapatılması talep edilmiştir. Yeni bir üyelik oluşturarak alışverişlerinize devam edebilirsiniz. Yapılan alışverişin kargodan geri çekilmesi talep edilmiştir. Ürün depomuza ulaştığında iade işlemi gerçekleşecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Çok üzülmüşler! Benim hesabım nasıl çalınmış buna bir açıklama yok!

  • Hepsiburada.com Temsilcisi10 Temmuz 2015

    Sayın İlker K. İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında mail hesabınız üzerinden tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla. Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön