23 Aralık 2014

Hepsiburada.com Üyelik Bilgilerim Kayıp!

Hepsiburada.com'da var olan 5 yılı aşkın üyeliğim bir günde kayboldu ve bilgilerim kimlerin elinde meçhul. 3 gündür müşteri hizmetleri gerekli departmana bilgi verdim sizi arayacaklar diyor ve geçiştiriyor. Hala ulaşamadılar bana nedense hep ben ulaşıyorum ama tatmin edici bir bilgi vermiyorlar. Bir avukatla görüşüp dava açmayı planlıyorum. Bakalım süreç nasıl işleyecek.

Yasir Y. 1.278 Okunma

Cevaplar

 • Yasir Y.23 Şubat 2016

  Neredeyse 2 yıl oldu ama hattı hala düşüremedi Hepsiburada aradık irtibata geçtik diyorlar bir de lütfen ya dürüst olun biraz.

 • Yasir Y.09 Şubat 2015

  İki ayımızı geride bıraktık ve Hepsiburada.com dan tık yok sosyal medya sorumluları arıyordu artık oda arayamaz oldu. Hakikaten tebrik ediyorum Hepsiburada.com u üç kredi kartımı iptal ettirtti bana çok şükür kartlarda bir sıkıntı olmadan kurtuldum ama acaba üyelik bilgilerimde başka neler çaldırdılar bilemediğim için hala tedirginlik yaşamıyor değilim.

 • Hepsiburada.com Müşteri Temsilcisi12 Ocak 2015

  Sayın Yasir Y. İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında mail kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Hepsiburada.com Müşteri Temsilcisi23 Aralık 2014

  Sayın Yasir Y. İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön