Hepsiburada.com Üyelik Bilgileri.

Yalçın D. |

Hepsiburada.com'un uzun zamandan beri müşterisiyim. Login işleminde sürekli bir şifre kabul etmeme ve şifreyi unuttum linkini kullanmaktayım. Bundan 1 ay öncesinde yine şifre kabul etmedi çağrı merkezine ulaştım şifre yenileme isteği eski tel numarama gidiyor. Mail adresime gitmiyor dedim. Bana şifre yenileme mail gönderdiler şifremi değiştirdim ve telefon numarasını kullandığım telefon güncelledim. Lakin ardından bugüne geldiğimizde yine şifremi kabul etmedi bende şifremi unuttum linkine tıkladım ve telefon numarası olarak yine eski telefon gönderdi dolayısı ile teyit edemedim çağrı merkezini aradım bana bununla ilgili herhangi bir işlem yapamadığını söyledi tabi abartmıyorum çağrı merkezine ulaşmak yaklaşık 20 dk aldı ve "belli süre sonra yeniden ana menüye dönüyor" dedim bana şifre yenileme linki gönderin "maalesef beyefendi işlem yapamıyoruz"dedi yorumsuz.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yalçın D.
  14 Ekim
  09:54

  Sitenize giriş yapamadığımı belirtiyorum. Siz hazır cevabı copy-paste yapıyorsunuz. Sizin gönderdiğiniz linke girebilmem için login olmam gerekli benim ben olamıyorum.

 • 07 Ekim
  08:58

  Sayın Yalçın D.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde GZZ-132-42497 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri