Hepsiburada.com Ürünün Teslim Edilmemesi!

Hilal Feyza Ö. |

30 Eylül tarihinde vermiş olduğum siparişim, 3 Ekim'de Yurtiçi Kargo firması tarafından tarafıma teslim edilmek üzere dağıtıma çıkmıştır. Hepsiburada.com'da belirttiğim adresimi, Hepsiburada.com Yurtiçi Kargo'ya yanlış aktarmış ve siparişim bana teslim edilememiştir. Konuyla ilgili iletişime geçtiğim Yurtiçi Kargo Firması hatanın Hepsiburada.com'da olduğunu ve Hepsiburada.com'un adresi kendilerine mail olarak atması halinde tekrar dağıtıma çıkacağını belirtmiştir. Bunun üzerine Hepsiburada.com müşteri hizmetlerini arayarak durumu anlattım ve bahse konu kargo firmasına doğru adresi mail olarak atmalarını söyledim. 4 Ekim tarihinde teslimatın 2 iş günü içerisinde gerçekleşeceğine dair tarafıma mesaj gelmiştir. Ancak ürün verilen zaman aralığında teslim edilmeyip 7 Ekim 2016 tarihinde " Talebinize ait işlemler devam etmektedir" mesajı gelmiştir. 11 Ekim'de ürün hala bana ulaşmamış ve geri dönmüştür.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ekim
  13:13

  Sayın Feyza Ö.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde CSR-220-64592 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri