Hepsiburada.com Ürünün Taksitlerini Ödediğim Halde Hala Gönderilmedi!

Tuba A. |

Hepsiburada.com 24.06.2016 tarihinde elbise sipariş verdim. Ürünün en geç 30.06.2016 tarihinde kargoya verileceği yazıyordu. Ancak 10.07.2016 tarihi itibariyle hala ürünün kargolanması gerçekleşmedi. Müşteri hizmetlerini defalarca (10 kereden sonra sayamadım) durumu izah etmeme rağmen sağlıklı hiçbir cevap alamıyorum.

Her aradığımda 24 saat,48 saat beklemem gerektiği yazıyor. Hepsiburada.com hesabım aracılığıyla yaptığım yazışmalarda ise otomatik mesajlar. Çözüm maalesef yok. Taksitlerini ödediğim ürün hala gönderilmediği gibi satışı hala devam ediyor. Kesinlikle siteyi önermiyorum müşterisini bu kadar mağdur eden başka bir site olamaz sanırım!

Etiketler :

Kargo Takip-Yönlendirme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Temmuz
  15:58

  Sayın Tuba A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde PSU-932-82422 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri