Hepsiburada.com Ürünün Parasını Ödedim Fakat Ürün Yollanmıyor.

Ahmet G. |

14.12.2015 tarihinde aldığım anda aynı gün kargo seçeneği olan bir ürün aldım. Aradan 3 gün geçmesine rağmen ürünüm halen yollanmadı. Sürekli bir geri dönüş yapılacaktır diyip geri dönüş yapılmıyor ve çocuk kandırır gibi 7 gün geçerli 10 TL'lik hediye çeki veriyorlar! Tedarikçi firmayı aradığımda ürün elimizde yok hafta sonuna belki gelir o zaman kargoya veririz, isterseniz iptal edin başka yerden alın diye laubali tavır da cabası. Mağduriyetimi giderecek kimse çıkmıyor telefonlara. Bu şekilde giderse yasal yollara başvuracağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet G.
  21 Aralık
  09:46

  Kesinlikle Hepsiburada sitesine güvenim kalmamıştır. 1 hafta geçmesine rağmen bana bir dönüş sağlanmıyor. Tedarikçi firma ise halen ürünün ellerine geçmediğini söylüyor. Yazıklar olsun bu sorunum çözülmediği takdirde bir daha asla ama asla sizi tercih etmeyeceğim ve de ettirmeyeceğim!

 • 18 Aralık
  09:43

  Sayın Ahmet G.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde WGD-792-53993 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri