Hepsiburada.com Ürünün Kutusu Boş!

Tayfun D. |

85442254 No.lu siparişimde kargo kutusu sağlam ve Hepsiburada bandı kapalı olarak gelmiş kargocuda zaten bırakıp gidiyor. Kargonun içini açtığımda el feneri kutusunun olduğu ancak içinin boş olduğunu gördüm. Günlerdir uğraşıyorum çözüm için. Kargoya gidin tutanak tutturun dedi, kargoyada gittim ancak Hepsiburada temsilcisi size maalesef iade kodu veremem incelenecek dedi şaka gibi. 20 TL'lik fener, hata tamamen kendilerine ait ama çözüm yok para iadesi yok. Yine mail almışlar yine diyor ki kargoya gidin yine kod yok. Dalga geçiyorlar resmen ve ben 20 TL'den fazla benzin yakacağım ki kendi hataları yüzünden. Bu mu çözüm?

Etiketler :

Eksik Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tayfun D.
  15 Kasım
  11:40

  Uzun uğraşlar sonucu çok şükür ürün geldi. Ama bu seferde içinde olması gereken batarya içinde yok. Ne dandik bir tedarikçi firmaymış. Hepsiburada hiç mi kontrol etmiyorsunuz. Yeter artık ya lütfen bataryasını da gönderin de aramızda ki ilişki bitsin. Bu ne ihmaldir.

 • 10 Kasım
  15:12

  Sayın Tayfun D.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde TBN-133-26413 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri