21 Şubat 2013

Hepsiburada.com Ürünün Kapları Kırık Çıktı!

12. 02. 2013 tarihinde verdiğim Tefal Yoğurtçum ürünü 19. 02. 2013 tarihinde kutusunu kontrol ederek teslim aldım. Açtığımda ürünün hediyesi olan ve iyi paketlenmiş orijinal ürün kutusunun içine sonradan ambalajsız olarak gelişigüzel bırakılmış kaplardan 2 tanesinin kapaklarının kırık olduğunu tespit ettim.

Hediye kaplar ambalajsız oldukları için kırılmışlar. Yoksa ürün kutusunda ve diğer içerikte en küçük hasar bulunmamaktadır. Kutusunda hasar bulunsa zaten kargo firmasına tutanak tutturup iade isterdim.

Firmanın müşteri hizmetlerine ürünü teslim aldıktan hemen sonra durumu bildiren mesaj attım. Olumlu veya olumsuz bir cevap yazmak yerine sorgusuz sualsiz mesajları kapattılar.

Ali 65 Okunma

Cevaplar

  • Ali 22 Şubat 2013

    Neden hediyeleri kırık diye bütün ürünü geri göndermem gerekiyor? Zaten yurtdışı alışverişi gibi 7 günde geldi. Yoğurt makinesinin yanında verilen 6'lı cam kapların kapaklarından 2 tane göndermeniz iki taraf içinde daha kolay olur. (Sitenizdeki müşteri hizmetleri sayfasında, cevap vermeden kapatmış olduğunuz mesajımı, buraya şikayet yazdıktan sonra tekrar aktif etmişsiniz. Bu yolları bilmeyenler sorunlarla ilgili nasıl destek alıyor acaba.)

  • Hepsiburada.com Temsilcisi21 Şubat 2013

    Sayın Ali Kemal T, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön