15 Eylül 2015

Hepsiburada.com Ürünün İçi Boşaltılarak Gönderilmiş.

Hepsiburada.com'dan almış olduğum deterjanın kapağı delinerek içi boşaltılmış ve o şekilde düzgünce paketlenerek gönderimi sağlanmış.
Firmayı aradığımda tutanak tutulması gerektiğini belirttiler, sanıyorum kargoların nasıl çalıştığından haberleri yok. Malum kargo şirketleri ambalajın dışında yıpranma ve hasar yoksa tutanak tutmamakta ve ürünün açılmasını hiçbir şekilde beklememekte.
Yurtiçi Kargo'dan veya Hepsiburada'dan kimden kaynaklı sorun bilmiyorum ancak muhatabım olan Hepsiburada.com hiçbir çözüm üretmeye yanaşmadı.

Nilüfer 50 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi15 Eylül 2015

    Sayın Nilüfer K. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde TTF-274-18248 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön