06 Eylül 2013

Hepsiburada.com Ürünün Hediyesini Göndermedi!

Hepsiburada.com adresinden arkadaşlarımla beraber 3 adet Hi-Level HLV-T704 model tablet aldım. Fakat her bir ürünün yanında verileceği taahhüt edilen 2 adet hediye(kalem+kılıf)ler teslim edilmedi. Müşteri hizmetlerinden kimseye ulaşamıyorum. E-maillere cevap verilmiyor.
Hediyelerin acilen yollanmasını istiyorum.

İsmail 60 Okunma

Cevaplar

  • İsmail 10 Eylül 2013

    Kimsenin süreçle ilgili bilgilendirdiği falan yok. Cevaplar bile kopyala-yapıştır ile yürütülüyor şikayetvar.com içinde. Günü kurtarmaktan başka birşey değil yaptıkları.

  • İsmail 09 Eylül 2013

    Şu ana kadar kimse irtibat kurmadı. E-mail de atılmadı, ayrıca siteden hediyeleri kaldırdılar.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sayın İsmail D. Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön