30 Ağustos 2013

Hepsiburada.com Ürünün Hediyesi Gönderilmedi!

Hepsiburada.com'dan iki adet prima premium mega paket çocuk bezi aldım. Ürünleri alırken yanında her paket için bir tane olmak üzere iki adet prima premium care ıslak mendil gönderilecekti,ancak şu ana kadar gönderilmedi.Bu durum belli oranda kabul edilebilir bir durum.Benim asıl şikayetim hepsiburada.com'a durumu iki kere mesaj bir kez de telefon yoluyla bildirmiş olmama rağmen muhatap bulamayıp sıkıntının giderilmemesi.Bu satırları yazmadan önce üçüncü kez hepsiburada.com'a mesaj attım.

Erhan 52 Okunma

Cevaplar

  • Erhan 31 Ağustos 2013

    Benim bu sayfadaki şikayetimin konusu hepsiburada.com'un müşterisiyle olan diyalog eksikliğiydi ve bu eksiklik, ürün adıma gönderilmiş olmasına rağmen maalesef giderilemedi.Çünkü hepsiburada.com'a yazmış olduğum mesajda hediye ıslak mendilleri nereye göndermeleri gerektiğini bildirmiştim.Ama sağolsunlar bu mesajları hiç dikkate almadıkları için kargoyu tatil adresime göndermeyi başardılar,helal olsun.Evet bir şekilde kendilerince çözdüler bu da kendileri adına bir gelişmedir.Artık mendilleri orada birileri alır ve kullanır.Teşekkürler hepsiburada.com!!!!!

  • Hepsiburada.com Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Sayın Erhan U, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız incelenecek ve kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılması sağlanacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön