Selman K. Teşekkür Mesajı

Teşekkürler

Hepsiburada.com Ürünün Hasarlı Parçası Değişimi!

Selman K. |

Hepsiburada.com'dan yıllardır alışveriş yaparım. Mutfak kiler dolabı siparişi verdim (43976292 no.lu sipariş). Ürün elime ulaştı fakat çekmecelerin bir tanesinde hasar var, zannediyorum ki üretimsel.

Resim falan gönderdim. 6 Ağustos tarihinde müşteri hizmetlerini aradım ve bilgi verdim. Mfh-161-18363 no.lu talep oluşturuldu, daha çözüm bulamadılar. Ürünü hala kullanmadım iade edebilirim diye ambalajıyla öyle boş boş duruyor mutfakta. Diyecekleri şu; çekmeceyi çıkarıp şu kargo kodu ile şu adrese gönderin yenisini size gönderelim. Eskiden hızlı çözüm bulurlardı ama şimdi çok hantal.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selman K.
  02 Eylül
  08:24

  Teşekkürler

 • 31 Ağustos
  12:40

  Sayın Selman K.

  İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan MFH-161-18363 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır.

  İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Selman K.
  28 Ağustos
  13:46

  Hala kargo gelmedi kaç gün oldu bekliyorum.

 • 14 Ağustos
  14:40

  Sayın Selman K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde MFH-161-18363 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri