Hepsiburada.com Ürünün Geri Ödemesi Yapılmadı!

Ali S. |

08.03.2016 2 adet Transformers Rescue hareketli robot aldım. Ürünler 09.03.2016'da 1 kutu içinde elime geçti fakat istediğim ürünler değildi aynı kutu içinde iptal numaralarını yazarak iade ettim. Bir adet robotumun iade ödemesi 1 hafta sonra yapıldı diğer ürünüm ise başka mağazadan alındığı için iade işlemi yapılıyor dendi işleminiz devam ediyor diye söylediler. Birkaç gün arayla sürekli aradım her defasında aynı şeyi söylediler. Son aramamda iade işleminiz yapılmadığı için ödeme yapılmamış dendi ve ödeme yapmadılar. Bir tüketici olarak bir daha asla Hepsiburada.com'dan alışveriş yapmayacağım ve tüketici haklarına ve gerekli mercilere şikayetimi yapacağım bırak bırakmayacağım sizde o parayı!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Nisan
  12:34

  Sayın Ali S.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde JZV-925-48088 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri