Hepsiburada.com Ürünün Eksik Parçaları!

Onur B. |

"Çift kameralı Motorola Dijital Bebek Telsizi" sipariş ettim ve bu ürünle beraber farklı ürünler de sipariş ettim. Ortalama 7 8 ürün ve hepsi ayrı ayrı kargo paketi şeklinde geldi. Bebek telsizini incelerken kullanım kılavuzunda ürünün kumandası olduğunu fark ettim ve ürünün kutusunun içeriğinden kumanda çıkmadı.

Yetkililere ulaştığımda kargo tutanağı olmadığı için ürün hakkında işlem yapamayacaklarını bildirdiler. Ben 8 kargo paketini kargocunun yanında açıp eksik ürün olup olmadığını kontrol edemeyeceğimi ve ürünün kumandasının olup olmadığını bilmeden nasıl kontrol edebileceğimi söyledim.

Ürünün en önemli parçası olmadığı için ürünü kullanamıyorum. Bu bir mağduriyettir. Bu mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Yetkililer incelerlerse sitelerinden yoğun bir şekilde alışveriş yaptığımı görebilirler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Temmuz
  09:40

  Sayın Onur B.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde JQC-946-78829 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri