Hepsiburada.com Ürünümü Teslim Etmedi Fakat Teslim Edilmiş Gibi Gösteriyor.

Okan A. |

Hepsiburada.com 'a güvenerek alışveriş yaptım ürünüm günlerce teslime edilmedi. Siparişten 6 gün sonra internet sitesini kontrol ettiğimde ürünün tarafımca teslim alındığı yazıyor. Teslim almadığım bir ürünü nasıl olur da teslim almışım gibi gösterirler! 6 günlük süreç içerisinde ürün iadesi istedim yapmadılar. Müşteri hizmetlerini arıyorum kayıt açıp yardımcı olmuyorlar.
Yapılacak tek şey kaldı, hakkımı hukuki yollarla arayacağım. Türkiye'deki en büyük online alışveriş sitesinin yanıltmasını hiç beklemezdim.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Okan A.
  28 Haziran
  13:23

  Sorunuma çözüm bulunmadı. Hepsiburada.com resmen dolandırıcılık yapıyor. Parasını ödediğim ürünü teslim almadığım halde teslim aldığımı iddia ediyor. Müşteri hizmetleri yeterli desteği vermiyor. Bundan sonraki süreç hukuki platformda ilerleyecek.

 • 27 Haziran
  13:21

  Sayın Okan A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde RRO-323-22922 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri