Hepsiburada.com Ürünümü Temin Etmiyorlar

İsmail G. |

Satın almış olduğum ürünümü temin edemeyerek Borçlar kanununun 117 ve 125 maddeleri uyarınca borcunuzu yerinize getirmeyerek borçlu temerrüdüne düşmüş bulunuyorsunuz. Temerrüde düşen borçlu karşı tarafın tüm zararını karşılamak zorundadır. İsterseniz 28/03/2014 tarihine kadar ürünü kargoya verin aksi takdirde ürün siparişimi iptal ederek zararımın tazminini sağlayın.

Paraf paramın kartıma tam olarak yüklenmesini sağlayın ve 100 lira olan hediye çekimin tamamının diğer ürünlerimin fiyatından düşün. Aksi takdirde bütün haklarımı Türkiye Cumhuriyeti mahkemelerinde arayacağımı bildiririm.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail G.
  28 Mart
  21:41

  tüketici hakem heyetine başvuru işlemlerini gün itibariyle başlattım kararı paylaşıp diğer tüketicilerinde mağdur olmaması için elimden geleni yapıcam.

 • 27 Mart
  16:15

  Sayın İsmail G,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde QRV-778-43555 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri