Hepsiburada.com Ürünümü Kargoya Hala Vermediler.

Arif K. |

Hepsiburada.com'dan aldığım karyola ve yatak ürünüm 21.09.2015 tarihinde korgoya verildi siparişiniz yoldadır olarak mail ve mesaj gönderdiler.
Aslında ürünü tedarikçi firma hazırlamamış bile kargo firması ve tedarikçi firmaya dahi ulaştım. Hepsiburada.com bu sorunla ilgili sürekli kayıt açtığını yardımcı olacağını söyledi yetkililer hatalarının olduğunu ve inisiyatif kullanarak öne alacaklarını tarih bildirerek söz verdiler. Daha sonra görüştüğüm arkadaşlara işe geç kaldı gelmedi gibi sebeplerden dolayı ulaşamadım hala da problemlerim çözülmüş değil. Benim ürünüm hala kargoda değil ve her aradığımda bana size dönüş yapılacak deniyor yapılmıyor. İlk ve son alışverişim Hepsiburada.com'dan.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Arif K.
  01 Ekim
  13:01

  Hepsiburada.com ürünümü kargoya verdiğinizi hatta Antalya ya ulaştığınız söylediniz. Hatta kargoda da aynı şekilde görünüyor ama tamamen aldatma çünkü aradım ve sizin daha ürünü kargoya bile vermediğinizi öğrendim. Bu kadar olmaz tamamen istediğiniz gibi düzenliyorsunuz. Problem hiçbir şekilde çözülmedi üstelik hala yalan yanlış beyanlarda bulunuyorsunuz. Hepsiburada.com'dan ya ürünümü ya da paramı kurtarmaya çalışıyorum artık.

 • 30 Eylül
  10:46

  Sayın Arif K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde BAN-442-54022 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri