11 Mayıs 2013

Hepsiburada.com Ürünümü İade Almıyor İade Ettiğim Ürünün Parasını Geri Ödemiyor!

07.04.2013 tarihinde 28971372 numarasıyla hepsiburada.com'dan bir trafik oyun halısı satın aldım. Ürün 3-4 gün içinde elime ulaştığında ölçülerinin küçük olduğunu fark ederek firmaya değişim yapmak istediğimi belirttim. Firma değişim yapamadıklarını iade aldıklarını belirten bir mail gönderdi.

İade için kendi internet siteleri üzerindeki hesabım sayfasından iade formu doldurmam gerekiyormuş ancak sistemlerinde bulunan bir arıza nedeniyle bu formu göremiyordum. Bana attıkları mailde iade etmek istediğimi belirten not yazarak ürünü tedarikçi firmaya göndermemi söylediler.

Hala iade işlemlerimi başlatmadılar ve maille iletişim kurdukları için bir türlü anlaşamıyoruz. Paramı ödemelerini istiyorum.

Gülşah 62 Okunma

Cevaplar

 • Hepsiburada.com Temsilcisi27 Mayıs 2013

  Sayın Gülşah Y, Sorununuzun kısa süre içerisinde çözümü için gereken çaba gösterilecektir. Çözümlendiğinde size e-posta aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Gülşah 26 Mayıs 2013

  Ürünü iade edeli bir ay olu ama hala hiçbir gelişme yok.paramı ne zaöan iade edeceksiniz? Bı sorun gerçekten çözülecek mi?elimde hem ürün yok hemde paramı alanıyorum.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi11 Mayıs 2013

  Sayın Gülşah Y, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Gülşah 11 Mayıs 2013

  Bugün mail yoluyla bilgilenditme yapıldı fakat şöyle bir sorun var sizin yönlendirmenizle ben ürünü zaten tedarikçi firmaya gönderdim.siz maille bana sisteminizde sorun olduğunu ve iade formu doldurmadan ürünü kargolamamı söylediniz.ben ürünü iade edeli 20 gün oldu. Bu gün gelen mailde iade formu doldurmamı ve ürünü kargolamamı istiyorsunuz.ben para iademi istiyorum.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi11 Mayıs 2013

  Sayın Gülşah Y, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön