Hepsiburada.com Ürünümü Göndermiyor ve Dönüş Yapmıyorlar.

Gizem O. |

Hepsiburada.com aldığım 2 adet yastığa 3 gün içerisinde gönderilecek yazmasına rağmen 7 gün oldu ve hala göndermedi. Defalarca müşteri hizmetlerine yazdım ve aradım. Her seferinde tedarikçiden bilgi alıp size döneceğiz dediler ama dönmediler. Hepsiburada.com gibi bir firmanın böyle bir müşteri hizmetleri anlayışını benimsediğine inanmak istemiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Mart
  16:46

  Sayın Gizem O,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde YOW-531-35184 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Gizem O.
  31 Mart
  12:53

  Söz verdikleri tarihte göndermedikleri için ürünün iptal edilmesini talep ettim. Bu seferde iptali 7 günde yapacaklarını bildiriyorlar. Resmen parayı işletiyorlar. Alo 175 Tüketici haklarına da şikayet ettim. Ancak sakın bir ürün almayın. Böyle bir firmayı ben gerçekten görmedim yani. Bu kadar berbat bir müşteri hizmetleri ve çalışma anlayışı olamaz.