04 Eylül 2013

Hepsiburada.com Ürünümü Göndermiyor ve Açıklama Yapmıyor!

Hepsiburada.com'dan 17.08.2013 günü Sedef sürgülü dolap sipariş ettim. Sipariş takip linkinde ürün kargoya verilmiş gözüküyor fakat kargo takibi yapılmıyor. Yaklaşık 20 gündür satın almış olduğum ürünü göndermiyorlar ve açıklama da yapmıyorlar.

31.08.2013 günü müşteri hizmetlerine mesaj attım kısa sürede bilgi verilecek denildi. Sonra cevap gelmedi. 02.09.2013'te yeni başlık açarak tekrar sormak zorunda kaldım yine kısa sürede bilgi verilecek denildi ama şu ana kadar bilgi verilmedi.

İş yaptıkları firmadan 5 günde bilgi alamayan, sorduğum hiçbir soruya doğru düzgün cevap vermeyen, ürünümü günlerce göndermeyerek mağduriyetime sebep veren firmadan şikayetçiyim.

Soner 40 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sayın Soner Y., Sorununuz 05.09.2013 tarihinde çözüme ulaştırılmıştır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi

  • Hepsiburada.com Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sayın Soner Y. Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön