24 Temmuz 2013

Hepsiburada.com Ürünümü Göndermediler İptal de Etmiyorlar!

04.07.2013 tarihinde Hepsiburada.com'dan aynı sipariş altında birden fazla ürün aldım. Toplam tutar 715 TL. Ürünlerin 1'i hariç hepsi teslim edildi. Teslim edilmeyen ürünü 3 iş günü içerisinde kargo edilecektir bilgisine güvenerek sipariş etmiştim ancak bugün itibari ile 19 gün oldu.

Müşteri hizmetlerine teslim edilmeyen ürünün (corner köşe raf kitaplık mavi) iptali için defalarca başvuru yaptım, sayısını artık hatırlayamıyorum. Her seferinde ürününüz iptal edilecektir, tedarikçi firmadan cevap bekliyoruz cevabını aldım, birde her seferinde iptalinizin aciliyetini not alıyorum diye oyalandım.

Ürünü iptal edin, siz tedarikçi ile nasıl anlaşıyorsanız anlaşın. Anlaşmaya uymadınız 3 günde göndermeniz gerekliydi.

Behlül 23 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi24 Temmuz 2013

    Sayın Behlül G, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön