09 Mart 2013

Hepsiburada.com Ürünümü Göndermediler!

Hepsiburada.com üzerinden kampanyaları 299 TL'ye vodafone tablet aldım. 5 yıldır sorunsuz alışveriş yaptığım site 2 gün süreyle Güvenliğiniz için sipariş bilgileriniz kontrol ediliyor.,şeklinde bekletildim. Sonrasında hiçbir bilgi verilmeden siparişim iptal edildi. Destek mesajları attığım mesajlar okunmadan otomatik gönderilen anlamsız mesajlarla yanıtlandı.

Kredi kartım için beni aramışlar halbuki telefonumdan kimse beni aramadı. İşin ilginç yanı siparişlerimi 3d secure sistemini kullanarak onayladım. Anlamsız şekilde 2. verdiğim siparişte iptal edildi. Hepsiburada finans servisi konuyu araştırmadan işlem yapıyor, yüzlerce sipariş sonrası artık bu firmayla işim bitmiştir.

Mustafa 46 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 05 Eylül 2013

    Tüm şikayet mesajları bu şekilde cevaplanıyor, konuyla ilgili bir özür bile dilenmemiştir.

  • Mustafa 09 Mart 2013

    Yine müşteri temsilcisi otomatik mesaj göndermiş ve burada sorun çözüme ulaştırılmış yazıyorsunuz, çalışanların birbirinden haberi yok. Kurumsal bir firmaya yakışmayan hareketler bunlar. 96641290 nolu yeni sipariş verdim yine beklemedeyim kaç saattir.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi09 Mart 2013

    Sayın Mustafa K, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön