25 Şubat 2013

Hepsiburada.com Ürünümü Göndermediler!

Yaklaşık 36 saat önce verdiğim sipariş neden hala onay sürecinde?

1. kart güvenliği mi ?Kart kendi kartım, hemde yıllardan beri sitenizde kullandığım kart.

2. banka onayı mı?Bankamla dün görüştüm ve 1. 000 TL altı işlemlerde onaya gerek olmadığı söylendi ama yine de bilgi geçmelerini istedim.

3. siz mi beni arayıp ''efendim bu siparişi siz mi verdiniz'' diye teyit alacaksınız?Ben zaten sizi konu ile ilgili 4 kez aradım ve bir çok mesaj bıraktım ama bir sonuç yok.

Firmadan biri arasında teyit edeyim alışverişimi diye telefon bekliyorum. Telefonda yada mesajla verdikleri klişe cevapları eminim buradan da vereceklerdir.

Salih 39 Okunma

Cevaplar

 • Salih25 Şubat 2013

  22. 02. 2013 tarihinde yaptığım alışveriş tutarı kredi kartımdan çekilmesine rağmen halen siparişim hazırlanmamıştır. açıklama olarak ''güvenlik onay sürecinde bekliyor'' yazıyor. müşteri hizmetleri 3 gündür ''halledeceğiz'' modundalar. ciddiyetsizlik diz boyu.

 • Salih25 Şubat 2013

  sarcastic olmayayım diyorum ama, bu mesajı 3 kere aldım, ve zaten şikayetimde bu durumun mümkün olmadığını dile getiriyorum. bu kadar acziyet nasıl olabilir düşünemiyorum. Değerli Müşterimiz; Müşterilerimizin kredi kartı güvenliğini sağlamak amacı ile sadece kredi kartı siparişleri için banka onayı gerekmektedir. Onay süreci aşağıdaki şekilde işlemektedir: “Kredi kartları güvenlik birimi müşterilerimize, gerekli durumlarda bankada kayıtlı kişisel bilgilerinde bulunan sabit telefon numaralarından ulaşarak, siparişleri ile ilgili onayı alır ve bize iletir. Banka tarafından sipariş onayı sistemimize düştüğünde, siparişiniz kargoya teslim edilir. 2 İş Gününü aşkın sürede onay alamayan siparişlerde banka, müşterimize kendi sistemlerinde kayıtlı sabit telefon numaralarından ulaşamamıştır ve müşterimizin bankadaki kişisel bilgilerini güncellemesi gerekmektedir.”” Bu süreç içerisinde siparişiniz için bankadan tarafımıza halen onay verilmediğinden, sizden bankanızı arayarak kişisel bilgilerinizi güncellemenizi rica ederiz. Saygılarımızla

 • Salih25 Şubat 2013

  Ve bilgilendirme değil, sorunumun acilen çözülmesini istiyorum. 3 gündür matbu zırvalar ile oyalanmaktan sıkıldım.

 • Salih25 Şubat 2013

  Mesajda yazıldığı gibi kesinlikle bir bilgilendirme yapılmadı.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi25 Şubat 2013

  Sayın Salih K, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Salih25 Şubat 2013

  Tam 3 gün önce verdiğim sipariş neden hala onay sürecinde? 1. kart güvenliği mi ? Kart kendi kartım, hemde yıllardan beri sitenizde kullandığım kart. 2. banka onayı mı? -Bankamla dün görüştüm ve 1. 000 TL altı işlemlerde onaya gerek olmadığı söylendi ama yine de bilgi geçmelerini istedim. 3. siz mi beni arayıp ''efendim bu siparişi siz mi verdiniz'' diye teyit alacaksınız?Ben zaten sizi konu ile ilgili 4 kez aradım ve bir çok mesaj bıraktım ama bir sonuç yok. Firmadan biri arasında teyit edeyim alışverişimi diye telefon bekliyorum. Telefonda yada mesajla verdikleri klişe cevapları eminim buradan da vereceklerdir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön