05 Nisan 2013

Hepsiburada.com Ürünümü Göndermediler!

19.03.2013 tarihinde verdiğim büro tipi buzdolabı siparişinin üzerinden 17 gün geçmesine rağmen henüz siparişimin ne zaman teslim edileceği konusunda bilgi verilmiyor. Hangi çağda yaşıyoruz ki satışa sunulan ürünleri bu kadar zaman içerisinde teslim edilemiyor. Bunun bir izahı yok firmanın elinde yok veya tedarik edemiyorsa neden satıp insanları mağdur ediyor ve aldatıyor.

Parasını ödediğim bir ürün için bu kadar beklemek zorunda değilim ve kimsenin böyle bir şeyi yapmaya hakkı yok. Siparişimin bana ne zaman teslim edileceğinin acil bildirilmesini ve firmanın yaklaşımının bu şekilde devam etmesi halinde hakkımı yasal yollardan arayacağımı ihtaren bildiririm.

Ercan 23 Okunma

Cevaplar

  • Ercan 08 Nisan 2013

    YUKARIDAKİ SİPARİŞİM NE ZAMAN ELİMDE OLACAK ATLATMADAN DOĞRU DÜZGÜN ADAM GİBİ CEVAP VERİLSİN 1-2 GÜNDE GELMESİ GEREKEN ÜRÜN 21 GÜNDÜR GELMEDİ NEDEN NET CEVAP VERİLEMİYOR. ÜRÜN ELİNİZDE YOKSA TEDARİK EDEMİYORSANIZ NEDEN SATIYORSUNUZ BÖYLE İŞ OLMAZ. KİMSEYİ MAĞDUR ETMEYE HAKKINIZ YOK .

  • Hepsiburada.com Temsilcisi05 Nisan 2013

    Sayın Ercan D, Siparişinizin tedarik sürecinde yaşanılan gecikme için özür dileriz. Ürününüzün en kısa sürede temin edilmesi için tedarikçi firmayla görüşülecek ve net gönderim tarihiyle ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön