Hepsiburada.com Ürünümü Göndermedi!

Hamza Ö. |

03.02.2014 Tarihinde Hepsiburada sitesinden kitap siparişi verdim. Tedarik süreci 5 gün idi (sipariş verdiğim günü saymazsak 4,5,6,7,10,11,12 toplamda 7 iş günü oldu) ayın 11'inde kargomun halen gönderilmediğini belirtmek amacıyla mail attım. Bana gönderdikleri mailde özür dilediklerini ve hesabıma 10 tl lik hediye çeki yüklediklerini yazmışlar. Ben bu saygısızlığı kabul etmiyorum. Mantıklı bir açıklama bekliyorum.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hamza Ö.
  15 Şubat
  21:56

  "Sizi beklettiğimiz için üyelik sayfanıza 7 gün kullanım süreli 10 TL lik hediye çeki tanımlaması yapılmıştır."
  Ne kadar çözüm odaklı olduğunuz buradan çok iyi anlaşılıyor...Zamanında arayıp özür dileyerek ürünün tedarikindeki sorunları söyleseniz anlayışla karşılardım ama siz ne yaptınız HİÇBİRŞEY.. taki size ürünle ilgili mail atana kadar. sonrada özür dileyerek 10 TL lik hediye çeki gönderdiniz !!!

 • 14 Şubat
  16:48

  Sayın Hamza Ö,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde CLU-927-64593 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri