Hepsiburada.com Ürünümü Göndermedi

Ahu A. |

77547467 no'lu siparişim ürün satış sayfasında kargo süresi 5 gün görünüyorken halen gönderilmedi. Günlerdir müşteri temsilcileri ile yaptığım telefon görüşmelerinde her gün için bugün kargolanacak bilgisini alıyorum. Bugün bana gelen mail ile Ürünün tedarik tarihi hakkında ne yazık ki size net bir zaman veremiyor olmaktan dolayı çok üzgünüz diye bir ibare var. Aldığım ürün bir çocuk bisikleti bir çocuğun yaşadığı hayal kırıklığını düşünün.

Hepsiburada.com a bu hiç yakışmadı. Bana telafi olarak 25tl çek tanımlayacaklarını bildirmişler ancak bu üzüntünün telafisi olabilir mi kaldı ki tanımladıkları çek de süreli sadece 7 gün içinde kullanılması gerekiyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Şubat
  09:54

  Sayın Ahu A,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ITZ-768-20901 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri