30 Nisan 2013

Hepsiburada.com Ürünümü de Paramı da 2 Aydır Alamıyorum!

Daha önce 1701771 şikayetimde belirtmiş 04,03,2013 tarihinde sipariş vermiş olduğum saat veya ödediğim ücret hala elime geçmedi hepsiburada müşteri hizmetlerini en az 15 kere aradım sorununuz yetkili birime bildiriyorum 2 gün içinde sizi arayacaklar dendi fakat ne arayan oldu ne soran kargo şirketi tarafından kaybedilen 150 tl lik saat için Kargo Şirketi Bölge Müdürlüğü, Kargo Şubesi, HepsiBuradayı defalarca aradım kapılarını aşındırdım kargo şirketi kaybettiği ürünün bedelini D-Markete ödemiş fakat benim elimde ne ürünüm ne param var.

Hepsiburada 2 aydır beni oyalıyor Kendilerine yazdığım ihtarnameyi de dikkate almıyorlar. Defalarca alış veriş yaptığım bu kadar büyük bir şirkete yakışmadı.

Safa 39 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi30 Nisan 2013

    Sayın Safa A, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön