Hepsiburada.com Ürünümü Bir Türlü Kargoya Vermedi.

Denizhan S. |

4.08.2014 tarihinde siparişimi verdim. 3 gün tedarik süreci bulunmaktaydı. 08.08.2014 tarihinde ürün paketleme sırasına girdi tam teslim sırasına alındığında gün bitmişti. Ertesi gün baktığımda tekrar paketleme sırasına girmiş normalde kargo sırasındaydı. Ben kargoya verilir diye bekliyordum, tamam dedim bekledim bir değişiklik yok.

Akşam üstü mesaj attım tamam ilgileneceğiz falan kısa cevaplar verildi. Akşam teslimata hazır olduğu gün bitti. Bugün 10.08 ve yine paketleme işlem sırasında, günlerdir kargoya verilmedi ürünüm ve işim yarım kalmış durumda. Hepsiburada bu sefer beni şaşırttı, mağdur oldum.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ağustos
  15:55

  Sayın Denizhan S

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde BWF-108-70959 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri