Hepsiburada.com Ürünümü Başka Yere Gönderdi!

Necati İ. |

Ürünü aldım. Alır almaz da aradım adres yanlış iptal edip yeni adresimi gireyim mi? dedim. Hayır biz güncelleriz dediler. Tamam dedim. 2 gün sonra ürünüm başka bir ile gittiğini gördüm aradım oradan size gelecek dediler. Tamam dedim. Tekrar 1 günde sonra baktım ki ürün teslim edildi yazıyor.

Aradım ilgileneceğiz şikayetinizi açtık dediler. Mail geldi " size teslim edilmek üzere kargoya verildi " diye 1 hafta sonra eski adresimde yakınımı aradım" yoo kargo margo gelmedi "dedi. Resmen beni kandırdılar üründe yok paramda yok.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Necati İ.
  23 Eylül
  03:19

  Ürünümü göndermedi ve ben gidip aldım evet inanın ben gidip Gaziantep'ten aldım ürünü . Adresi yanlış yere gönderip üstüne ilgilenmiyorlar. İlk sefer böyle şeye tanık oldum. Ve çok kırıldım.

 • Necati İ.
  23 Eylül
  03:18

  Ürünümü göndermedi ve ben gidip Gaziantepten aldım. Evet ben gidip aldım oradan. Burada yazdıkları şeyin hiçbir greçekçiliği yansıtmadğını belirtmek istiyorum.

 • 21 Ağustos
  10:16

  Sayın Necati İ,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde WOC-732-22816 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri