14 Ekim 2016

Hepsiburada.com Ürünüm Teslim Edilmedi ve İadesini De Yapmıyorlar.

29 Eylül 2016 Hepsiburada 92964**** nolu siparişimdeki Bunjee büyük boy 4 kapak 2 çekmece parlak beyaz gardırop Hepsiburada'nın verdiği bilgiye göre 06.10.2016 tarihinde kargoya verildi. Yurtiçi Kargo Çınar şubesine Çınar şubesini günlerden beri arıyorum fakat ulaşamıyorum. 12.10.2016 tarihinde artık telefonlarla ulaşamadığım için kalktım çınar şubesine gittim ve kargomu sordum. Şubenin bana verdiği cevap çok saçma. Satıcı firmanın Hepsiburada'ya kargo çıkış tarihi olduğu için ve o tarihte çıkartmazsa ceza yiyeceği için Yurtiçi Kargo'ya fatura kestiriyormuş ve ürünü çıkartmıyormuş. Ve ben bunu Hepsiburada'ya söyledim. Ürünümün iptalini istedim. Hepsiburada'nın bana verdiği cevap çok saçma. Ürün size eksik parçayla geldiği için kabul etmemişsiniz. Onun için ürün üreticiye teslim edilecek ondan sonra para iadesi olacak. Bu ürün bana hiç gelmedi ki.

Nagihan 59 Okunma

Cevaplar

  • Nagihan 18 Ekim 2016

    Hiçbirşeyle ilgilendiğiniz yok param hala iade edilmedi. İlgilenseydiniz çoktan iade edilmesi gerekirdi. Yarın savcılığa gideceğim.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi14 Ekim 2016

    Sayın Nagihan K. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde WHH-324-35139 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön