02 Eylül 2015

Hepsiburada.com Ürünüm Teslim Edilmedi.

Aynı gün kurye ile ekstra kargo parası ödeyerek aldığım ürünüm ertesi gün olmasına rağmen teslim edilmedi. Tamam belki bir sorun çıkmıştır ama kimse arayıp ya da mail atıp da bunu bildirmiyor. Gece 10'da müşteri hizmetlerini aradığımda siparişimin kurye üstünde olduğunu 11'e kadar geleceğini söylediler. Oysa ki kurye saat 6'da yola çıkmış. Müşteri hizmetlerine bağlanmam gece 10 olmasına rağmen 15 dakika sürdü. Siparişimi alalı 24 saat geçti hala elimde değil ne bir özür ne bir telefon ne de bilgilendirme var. Eğer bu hizmeti veremiyorsanız, reklamını ve kullandırımını yapmayın. Reklam vermeyi biliyorsunuz ama hizmet vermeye gelince yok. Hepsiburada mı bir daha asla.

Ceren 43 Okunma

Cevaplar

  • Ceren 09 Eylül 2015

    Kendi isteğim doğrultusunda kargo parası iade edildi. Eğer istemeseydim hediye çeki olarak iade edeceklerdi sağ olsunlar. Hizmetten ve hata çözüm süreçlerinden memnun kalmadım. Bir daha kullanmayacağım.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi02 Eylül 2015

    Sayın Ceren A. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde WDL-314-33905 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön