Hepsiburada.com Ürünüm Nerede?

İlker Ç. |

11.04.2015 tarihinde 24733930 no.lu alışveriş listemde bulunan son kargolama tarihi 14.04.2015 tarihi olan şiir bahçesi adlı kitap ayın 19' u olmasına rağmen hala tedarikçi firmadan beklenmektedir. Siteye girip alışveriş yapmamız için günde 5 mesaj atan alışverişi karttan çektiği parayla anında gerçekleştirip ürünleri tedarik edemeyip çekilen parayı işlettiğini düşündüğüm bir şirkettir Hepsiburada.com. Temin edemeyecekleri ürünleri sayfaya koymak adetleri olmuş, ama hata bendeki daha önce de bir kaç defa bu sorunla karşılaştığım halde genede buradan alışveriş yapmış olmam. E-bay' dan verdiğim siparişler Çin den-Tayland dan 15 günde gelmekteyken 10 km ötemdeki firma 9. günde eksik yolluyor.

Etiketler :

Eksik Ürün Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Nisan
  15:01

  Sayın İlker Ç.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde JDU-342-64322 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri