Hepsiburada.com Ürünüm Nerede?

Burak C. |

Daha önce sipariş ettiğim ürünün 2,5 gün sonra tedarik edilemiyor diye iptal etmemden sonra tekrar aynı hataya düşerek ve Hepsiburada.com'a tekrar bir şans daha vererek daha pahalı benzer bir ürün sipariş ettim. Fakat o da nesi? 2 gün sonra o ürünüm de tedarik edilemiyormuş. Artık durumdaki "dejavu" olayını geçtim, Hepsiburada.com'un yetersiz olduğunu düşünmeye başladım.

Belki de tedarikçi firma hiç olmadı ve hiçbir zaman tedarik edilemeyecek ürünler satılmaya başlandı. Bendeki ve yakın çevremdeki hayal kırıklığı bir yana bu şirket için gidişat hiç iyi değil, bir doktora görünmesi lazım. Hayır ben şizofren değilim, o tedarikçi firma gerçekten var diyebiliyorsa o zaman ürünüm nerede?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Ocak
  13:37

  Sayın Burak C.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde GJT-504-76801 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri