Hepsiburada.com Ürünüm Nerede?

Behzat B. |

26.06.2014 tarihine Vestel marka iki adet elk. süpürge siparişi verdim vermez olaydım hala ürünleri teslim alamadım sebebini sorduğumda ürünler tedarik aşamasında deniyor en kısa zamanda kargolanacak deniyor bende en kısa zaman deyiminiz sürecek tarih verin diyorum belli değil deniyor.

Böyle ciddiyetsiz çalışan bir firma görmedim... Parayı peşin aldıktan sonra müşteri ilişkilerini hep yokuşa sürüyorlar. Yetkili kişilerle görüştürmeyip işi bilmeyen müşteri temsilcilerine yönledirip oyalama taktiği uyguluyorlar.

Ürün geciktiği için hediye çeki kurnazlığı ile ikinci bir alışverişe zorluyorlar hediye çekini de yedi gün içinde kullanacaksınız deyip emirvaki ile tekrar alış verişe yönlendiriliyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Personel Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Behzat B.
  11 Temmuz
  22:01

  ben birdaha hepsiburada com. sitesinden alış veriş yapmayacağım.

 • 04 Temmuz
  16:59

  Sayın Behzat B,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde STE-106-83089 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri