26 Ekim 2016

Hepsiburada.com Ürünüm Ne Zaman Geleceği Belli Değil Ve Kimse Bilgi Vermiyor.

11.10.2016 tarihinde Hepsiburada.com'dan sipariş verdiğim fly iki kapak tek çekmece raflı membran kapaklı safir meşe gövdeli ayakkabılık 20.10.2016'da kargoya verileceği söylendi. Fakat aradan 6 gün geçmesine rağmen ve sürekli arayıp sormama rağmen, şikayetimle ilgili en küçük bir geri dönüş yapılmadı. Verdiği zamanlama da yerinde durmayan ve kesinlikle aksaklık için bilgi vermeyen bir firma. Telefonla görüşme yaptığımda, müşteri hizmetleri bölümünden mesaj gelecek diyorlar, fakat müşteri hizmetleri bölümü mesaja cevap bile vermiyor.

Ben bu ürünümün ne zaman geleceği konusunda gerçektende kesin dönüşlü ve şu tarihli bir bilgi almak istiyorum. Gerekirse tüketici haklarına başvurup, internette müşteriye verilen zaman taahhüdünün yerine getirilmesi ve konuyla ilgili bilgi verilmemesi üzerinden ihbarname göndereceğimi arz ederim. İnsanları bu şekilde kandırmaya hakkınız yok ve hakkımı arayacağım.

Burcu 41 Okunma

Cevaplar

  • Burcu 26 Ekim 2016

    Yaklaşık altı günden beri üretici firmay ile konuşmadınız mı? 6 gün büyük bir zaman dilimi. Çalışma şekliniz ve iş alakanız verdiğiniz cevaptan belli halen bekletiyorsunuz ve bunu futursuzca yazmışsınız. Hepsi burda sitelere reklam vereceğine daha ne kadar profesyonelleşmeyelim diye firmasına yatırım yapsa daha iyi olacak. Cevabınızı hiçbir şekildr kabul etmiyorum. Ve Hepsiburada dan bir şey alacak insanların bir kez daha düşünmelerini istiyorum.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi26 Ekim 2016

    Sayın Burcu D. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde PNQ-207-34644 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön