03 Haziran 2014

Hepsiburada.com Ürünüm Kayıp!

Hepsiburada.com çalışma politikasını değiştirmiş olacak ki yapmış olduğum son alışverişten hiç memnun kalmadım. 24 Mayıs tarihinde süper hızlı gönderi seçenekli ürünü sipariş ettim. Ertesi gün akşam saatlerinde ürünün kargoya verildiği mailini aldım ve kabus başladı.

Hafta sonları kargo firmalarının çalışmadığını biliyorum. Bu sebeple ürünün en erken salı gün elime ulaşacağını tahmin etmiştim. Fakat çarşamba gün geldiğinde ne kargom elimdeydi ne de bir kargo takip numarası.

Dahası ürün siparişinden 9 gün geçti ve hala kargomun nerede olduğu hakkında ne kargo firmasının ne de Hepsiburada'nın haberi yok. Orta da kocaman bir belirsizlik var ve onlarca telefon görüşmesine rağmen hiçbir sonuç yok!

Serkan 361 Okunma

Cevaplar

  • Serkan 12 Haziran 2014

    Kargomun gecikmesiyle alakalı çağrı merkeziyle ilk görüşmemden sonra tam 16 gün geçmiş bulunuyor. 24 Mayıs 2014 tarihinde vermiş olduğum sözde "süper hızlı gönderi" seçenekli ürünüm ne elime ulaştı ne de gecikme sebebiyle alakalı tarafıma dönüş yapıldı. Defalarca çağrı merkezini aramama rağmen sürekli olarak yarın ya da en kısa sürede size dönüş yapılacaktır yanıtını aldım, en son dün aynı yanıtı aldığım gibi. Artık ürünümden umudumu kestim. 30 günlük yasal süreyi bekliyorum. 24 Haziran 2014 günü 30 günlük süre biter bitmez tüketici hakem heyetine başvurumu yapacağım. Sözde 25 Mayıs tarihinde kargoya verilen ürünümün nerede olduğu hakkında hiç bir yetkilinin bilgisi yok. Hepsiburada.com'un yapmış olduğu bu olay tamamen hayali ticarettir!

  • Serkan 06 Haziran 2014

    Defalarca aramama rağmen hiç bir şekilde tarafıma dönüş sağlanmadı. Üstelik dalga geçer gibi hala hepsiburada.com’dan reklam amaçlı spam mailler alıyorum. Dahası bu maillerden bir tanesi de aldığım ürünle ilgili yorum yapmamı istiyorlar. Ürün elime ulaşmıyor, çözüm sağlanmıyor aksine benden yorum yapmamı talep ediyorlar. Saçmalık! Bir daha asla bu siteyi kullanmayacağım.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi03 Haziran 2014

    Sayın Serkan P, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde HOL-573-73742 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön